Koncept

Výsledky vyhledávání

Výhody Flatels Fractional

S Flatels Fractional získáte druhý domov ve vybraných lokalitách, aniž byste se museli starat o údržbu a provoz. Flexibilně si užíváte svůj podíl a zároveň profitujete z výnosů z krátkodobých pronájmů. Je to chytrý způsob, jak si dopřát luxusní nemovitost bez starostí a se zajímavým investičním potenciálem.

Jak Flatels Fractional funguje?

Výběr nemovitosti

Flatels nebo klient najde vhodnou rekreační nemovitost. Flatels nemovitost důkladně prověří a vyhodnotí její potenciál.

Nákup a renovace

Flatels nemovitost koupí prostřednictvím účelové s.r.o. Následně provede kompletní renovaci a vybavení nemovitosti kvalitním nábytkem a zařízením.

Pravidla spoluvlastnictví

Flatels má vytvořena jasná pravidla a sankce pro spoluvlastníky. Tato pravidla jsou nastavena tak, aby vlastníky zbytečně neomezovala, ale zároveň důsledně chránila práva a majetek ostatních spoluvlastníků.

Prodej podílů

Flatels rozprodá s.r.o. na 8 stejných podílů (8 x 1/8). Každý kupující se tak stává spoluvlastníkem nemovitosti a může si koupit 1-3 podíly a užívat nemovitost v poměru, který mu náleží.

Správa a údržba

Za měsíční poplatek Flatels zajišťuje kompletní správu, údržbu a provoz nemovitosti. Stará se o vše potřebné, aby byla nemovitost vždy v perfektním stavu.

Využití nemovitostí

Spoluvlastníci mohou nemovitost využívat pro vlastní rekreaci. V každé nemovitosti bude mít každý spoluvlastník svůj prostor, ve kterém si může uložit osobní věci. V době, kdy spoluvlastník nemovitost nevyužívá, ji Flatels pronajímá krátkodobě zájemcům přes platformy jako Airbnb a Booking.com.

Auto k dispozici

Ke každé zahraniční nemovitosti Flatels koupí i auto, které bude mít vlastník, který nemovitost zrovna užívá, k dispozici. Tím je zajištěna ještě větší pohodlnost a flexibilita pro spoluvlastníky.

Generování výnosů

Příjmy z krátkodobých pronájmů pokrývají měsíční poplatky za správu a generují spoluvlastníkům dodatečný výnos. Model je primárně určen pro vlastní užívání, ale může sloužit i jako zajímavá investice.

Porovnejte nabídky

Děkujeme za registraci.
Zašleme vám odkaz na webinář.
Přidejte si datum do svého kalendáře.