O společnosti Flatels

Výsledky vyhledávání

Kdo jsme?

Jsme Lukáš a Katka Chloubovi, manželé, vášniví cestovatelé a hrdí rodiče tří báječných dětí – Eduarda, Alžběty a Alberta. Náš tým doplňuje Tomáš Hodoval, Lukášův dlouholetý obchodní partner a blízký přítel. Společně jsme v roce 2016 založili společnost Flatels s vizí zpřístupnit lidem pohodlí hotelových služeb v soukromí bytů a apartmánů.

Lukáš a Tomáš většinu svého času, společně i samostatně, věnují podnikání v oblasti realit, financí, investic a cestovního ruchu. Jejich zkušenosti a kontakty jsou pro Flatels Fractional klíčové.

Flatels family

Proč Flatels?

Název Flatels vznikl spojením slov \“flats\“ (byty) a \“hotels\“ (hotely), což vystihuje podstatu našeho konceptu. Využili jsme popularity Airbnb a provozovali až 70 bytů. I když jsme později aktivity omezili, fascinace sdílenou ekonomikou nám zůstala.

V roce 2020 se Lukáš s rodinou vydal na plánovanou roční cestu kolem světa, kterou však kvůli pandemii a příchodu Alberta museli předčasně ukončit. Rozhodli se proto cestovat několik měsíců každý rok. 

Po návratu jsme se intenzivně věnovali developmentu a do dnešního dne přeprodali desítky nemovitostí.

Gran Canaria

Zrod myšlenky Flatels Fractional

Nápad na servisové spoluvlastnictví rekreačních nemovitostí dostal Lukáš během měsíčního pobytu rodiny na Gran Canaria. Vysoké náklady na dlouhé dovolené pro pětičlennou rodinu ho přivedly k myšlence sdílené koupě bytu nebo vily. Koncept fractional ownership není ve světě novinkou, ale v posledních letech rychle nabývá na popularitě, zejména v segmentu luxusních nemovitostí. Myslíme si ale, že nejen luxusní nemovitosti mohou být sdílené.

Flatels Fractional skvěle zapadá do současných trendů:

  • Touha cestovat a trávit čas na krásných místech i při omezeném rozpočtu
  • Důraz na udržitelnost a efektivní využití nemovitostí
  • Investiční potenciál a možnost růstu hodnoty nemovitosti v čase
  • Úspora nákladů na pronájmy během dovolené
  • Pohodlí druhého domova bez starostí o údržbu a úklid

Lukáš se pro tento koncept nadchl a Tomáš se po pochopení s nadšením přidal. Od ledna 2024 věnují většinu svého času rozvoji Flatels Fractional.

Potenciál a vize Flatels Fractional

Jsme na začátku vzrušující podnikatelské výzvy s obrovským potenciálem. Zvolili jsme si velmi těžkou disciplínu, v které je zapotřebí dát dohromady spoustu skvělých profesionálů, peněz a houževnatosti, abychom postavili komunitu cestovatelů a chalupářů nové generace. Věříme, že jsme v nejlepších letech se zkušenostmi a kontakty, které jsou zásadní, a dovolí nám tento projekt uskutečnit.

Rostoucí komunita přinese skvělé synergie:

  • Možnost výměny pobytů mezi klienty a poznávání nových destinací
  • Sdílení více nemovitostí v rámci jednoho balíčku
  • Zvýhodněné ceny letenek díky skupinovým rezervacím
  • Efektivnější správa a pronájem díky přímému prodeji a sdílení
  • A mnoho dalšího

Věříme, že sdílená ekonomika a podíly na nemovitostech jsou budoucností, která přinese hodnotu nejen nám, ale i dalším generacím.

Flatels team

Staňte se součástí Flatels rodiny!

Hledáte chytrý způsob cestování, investování a naplněného života? Přidejte se k naší rostoucí komunitě Flatels Fractional! Ať už jste rodina hledající druhý domov, investor hledající zajímavou příležitost nebo někdo, kdo chce žít chytře a s přidanou hodnotou – chceme vás poznat, jste vítáni!

Zároveň hledáme nové kolegy do našeho týmu – nadšence, kteří sdílejí naše hodnoty a chtějí se podílet na rozvoji jedinečného konceptu. Pokud máte zkušenosti v oblasti realit, cestovního ruchu, marketingu nebo zákaznické péče a chcete být součástí něčeho smysluplného již od začátku, ozvěte se nám!

Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o Flatels Fractional. Těšíme se na vás a věříme, že společně dokážeme vytvořit něco výjimečného!

Váš tým Flatels Fractional

Porovnejte nabídky

Děkujeme za registraci.
Zašleme vám odkaz na webinář.
Přidejte si datum do svého kalendáře.