Sikelia Mare Avola

1.450.000 CZK za 1/8 = 44 dnů užívání ročně
basile capitano 32, ,
Oblíbené

Přehled

 • Pokoje
 • 14
 • Ložnice
 • 7
 • Koupelny
 • 7
 • Velikost majetku
 • 311 m2

Popis

Získejte exkluzivní podíl na úžasném domě Sikelia Mare v překrásné sicilské Avole.

S vlastnictvím 1/8 nemovitosti získáte právo užívat celou vilu s kapacitou až 21 osob po dobu průměrně 44 dní v roce dle vašich časových preferencí. Nebo si můžete flexibilně zvolit pobyt v některé z jednotek a užívat ji ještě delší dobu.

Vila se rozkládá na působivých 311 m2 a nabízí 7 ložnic a 7 koupelen, takže poskytuje dostatek soukromí i pro početnější skupiny. Společenský život se odehrává ve dvou prostorných obývacích pokojích s plně vybavenými kuchyněmi. Interiér prošel v roce 2016 rekonstrukcí a výsledkem je moderní, elegantní bydlení.

Třešničkou na dortu je velká střešní terasa s příjemným výhledem na hory i město, ideální pro odpočinek a venkovní posezení. Nemovitost je koncipována jako dva samostatné byty (3+kk v přízemí a 4+kk v 1. patře) a dva nezávislé pokoje s vlastní koupelnou v 2. patře. Toto uspořádání poskytuje variabilitu a soukromí například pro dovolenou více rodin nebo skupin přátel dohromady.

Staňte se hrdým majitelem podílu na této výjimečné vile na slunné Sicílii a užívejte si neomezený přístup k dovolené snů v rytmu, který vám vyhovuje. Nechte se okouzlit krásou Sikelia Mare Avola a dopřejte si život v italském stylu.

Lokalita je výjimečná svou dostupností, s pláží pouze 7 minut chůze a centrem města 7 minut. Obklopena restauracemi, supermarkety a veškerou občanskou vybaveností v dochází vzdálenosti. Dům stojí v nejžádanější části Avoly, která je kompletně opravená, se širokými silnicemi, dostupným parkováním a klidem.

Tato nemovitost představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají komfort, prostor a nezapomenutelné výhledy. Vzhledem ke své velikosti a oddělitelnosti jednotlivých bytů a samostatných pokojů je možné využívat jen část nemovitosti delší část roku, pronajímat a generovat zisk, případně zbytek prostoru/času poskytnout rodině a přátelům.

Tento dům jsme již rezervovali a připravujeme k nákupu. Po koupi provedeme důslednou údržbu (kompletní výmalba, nová kompletní kuchyně v 1. patře, instalujeme na střešní terase vířivku) Zkontrolujeme stávající nábytek a spotřebiče, byt částečně vybavíme novým nábytkem, koupíme všechny nové matrace a celkově připravíme k bezvadnému užívání. Podíly je možné již rezervovat.

Další vlastnosti
Místo pro grilování na terase
Terasa
V blízkosti pláže
Vířivka
Přízemí
Přízemí
Hala a byt 3+kk (2 koupelny)
1. patro
1. patro
byt 4+kk (3 koupelny)
2. patro
2. patro
Terasa a 2 samostatné pokoje s koupelnami.

Podobné nabídky

Zvažujeme

Villa Falconara

1.400.000 CZK za 1/8 = 44 dnů užívání ročně
Zrekonstruovaná vila se zahradou v blízkosti pláže Lido di Noto Sangria nebo Chianti? Flam ...
55 m2
2
1
Zvažujeme
Zbývá 5/8

Chaloupka na Vysočině

375.000 CZK za 1/8 = 44 dnů užívání ročně
Ideální chaloupka na Vysočině v malé obci Mstislavice. Dům je zděný po rekonstrukci před c ...
85 m2
2
1
Zvažujeme

Byt v kondominiu Costa Adeje

1.350.000 CZK za 1/8 = 44 dnů užívání ročně
Typová nemovitost, o které si myslíme, že by mohla zaujmout více lidí. Pokud by se Vám tat ...
50 m2
1
1
Zvažujeme

Vila La Garita

1.450.000 CZK za 1/8 = 44 dnů užívání ročně
Hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci v žádané lokalitě, které vám poskytne pohod ...
95 m2
3
2
 • Flatels Agent Photo
  Flatels
  Zástupce společnosti
 • Blog

Porovnejte nabídky

Flatels
Děkujeme za registraci.
Zašleme vám odkaz na webinář.
Přidejte si datum do svého kalendáře.